SIKÇA SORULAN SORULAR

DİNAMİK WEB YAZILIMI GENEL BILGILER

Hazırlanma Süresi

24 Saat

DİNAMİK WEB YAZILIM Uygulaması 1 saat ile 24 saat arasında kurulumu tamamlanarak kullanıcıya teslim edilmektedir. Özel tema tasarımı kurumsal siteleri tasarım detayına göre süre uzamaktadır.

Kurumsal Mail Hesabı

5 Adet

Adınıza veya kurumunuza özel kendi alan adınız altında ihtiyacınız olan mail adreslerini açabilir ve maillerinizi mail ara yüzlerinden yönetebilirsiniz.

Mobil Uyumlu Tema

Paylaşımlı

Yeni nesil mobil uyumlu web temaları ile doktor web sitenizi kolayca oluşturabilirsiniz. Yüzlerce hazır web tema içerisinden hoşunuza giden web temasını seçerek web sitenizi kolayca oluşturabilirsiniz. Yapmanız gereken hoşunuza giden temayı seçmek. Yeni nesil tasarım uygulaması uygulanarak tasarlanan web temaları, CSS, HTML hata uyarıları sıfırlanarak, sıfır hatalı bir şekilde tasarlanmıştır.

 

Teknik Destek

1 Yıl Sınırsız

Teknik destek hizmetlerinden ücretsiz olarak sürekli faydalanabilirsiniz, teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuz günün her anı uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Eğitim

1 Yıl Ücretsiz

Eğitim programlarımızdan 1 yıl boyunca ücretsiz faydalanabilir, size özel eğitim programlarımıza ücretsiz katılabilirsiniz.

 

Web Barındırma

Web yazılımı ile oluşturulan web sitelerini Hızlı ve güvenli internet erişimi sağlamak için gerekli donanım ve yazılım yatırımları yapılmış, bulut teknolojisiyle web sitelerinizi barındırmaktadır.

 

 

Kategori Yapısı

Web sitenize sınırsız kategoriler ve alt kategoriler eklemenizi sağlar, oluşturacağınız kategorilerin altına istediğiniz kadar sayfa ve alt sayfalar ekleyebilirsiniz. Oluşturacağınız her kategorinin ve sayfanın, Title, Keyword, Description sayfa etiketleme gibi SEO ayarlarıyla destekleyerek web sitenizdeki her sayfayı ayrı ayrı optimize etmiş olursunuz.

 

Sayfa Yönetimi

Sayfa yönetimi aracılığıyla web sitenizin sağına, soluna, üstüne, altına dilediğiniz her bölüme sınırsızca içerik sayfaları ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz sayfaların Title, Keyword, Description sayfa etiketleme gibi SEO ayarlarıyla destekleyerek web sitenizdeki her sayfayı ayrı ayrı optimize etmiş olursunuz. Sayfaların içeriklerini dilediğiniz gibi metin, resim, video olarak doldurabilirsiniz.

 

Haber Yönetimi

Web sitenize sınırsız haber, makale, duyuru ekleyebilirsiniz, eklediğiniz haberlerin içeriğini dilediğiniz gibi resim, metin, video şeklinde doldurabilirsiniz.

 

Banner Yönetimi

Web sitenizde kampanya ürün hizmet tanıtımlarınız için en değerli yerlerden biri olan web sitenizin gövdesini oluşturur. Banner yönetimi aracılığıyla kampanyalarınızı kurumsal tanıtımlarınızı animasyonlu bir şekilde web sitenizde yayınlayabilirsiniz. Ve aynı zamanda banner bölümünüzü de optimizeli bir şekilde Seo ya uygun şekilde yayınlarsınız.

 

Video Galeri Yönetimi

Video Upload formu aracılığıyla videolarınızı kolayca ekleyebilirsiniz, videolarınız hakkında açıklama, etiketleme ve video hakkında resim ekleyebilirsiniz. Ayrıca farklı sitelerde yayınlanan videolarınızın linkini ekleyerek videolarınızı basitçe web siteniz üzerinden video galerinizde yayınlayabilirsiniz.

 

Foto Galeri Yönetimi

Web sitenizde Foto galeri oluşturabilirsiniz, oluşturacağınız foto galerisinde slayt gösteri yapabilirsiniz. Çoklu fotoğraf ekleme formu aracılığıyla aynı anda 1 den fazla fotoğrafı web sitenize yükleyebilirsiniz.

 

 

Dosya Yönetimi

Web sitenize PDF, Word, Excel dosya formatında kullanım kılavuzları, kullanım sözleşmeleri, kurulum çizelgeleri ekleyebilir ve kullanıcılarınızın kullanmasını sağlayabilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular Modülü

Sıkça sorulan sorular uygulaması ile web sitenizde sıkça sorulan sorular diye bir bölüm oluşturabilirsiniz. Ziyaretçilerinizden gelen soruları cevaplayabilir, istediğiniz soruları cevapları ile birlikte web sitenizde yayımlayabilirsiniz.

 

Referans Modülü

Referans uygulaması ile web sitenizde referanslarınızı kolayca yayımlayabilirsiniz, referanslarınızı güncel tutabilirsiniz.

 

İletişim Formu

Web sitenize iletişim formu ekleyerek kolayca ziyaretçilerin sizinle iletişim kurmalarını sağlayabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfasında konum haritası yayımlayabilir adresinizi kolayca tarif edebilirsiniz.

Geri Bildirimler

Web sitesi üzerinden gelebilecek geri dönüşümleri, iletişim kanalları üzerinden gelen mesajlarınızı geri bildirim uygulaması ile kolayca takip edebilir ve anında cevaplayabilirsiniz.

Sosyal Medya Entegrasyonu

Sosyal medya sayfalarınıza web siteniz üzerinden bağlantı verebilir, sosyal medya sayfalarınızın tanıtımını web sitenizde yapabilirsiniz.

 

Yedekleme Arşivleme

Sistem tarafından tüm verileriniz otomatik olarak yedeklenir ve haftalık olarak arşivlenir.

 

 

Makale ve Uzman Köşesi Modülü

Uzmanlık alanınızla ilgili Köşe yazılarını, makalelerinizi sınırsızca oluşturabilir ve web sitenizde yayınlayabilirsiniz. Yayınladığınız makaleleri facebook, twittir gibi sosyal paylaşım sitelerinde kolayca paylaşabilirsiniz.

 

Danışma Formu

Web sitenizi ziyaret eden ziyaretçileriniz, ziyaretçileriniz danışma formu aracılığı ile size danışabilirler. Danışma formu aracılığı ile gelen mesaja kolayca cevap verebilirsiniz.

 

Yorumları Yönetimi

Ziyaretçilerden gelen yorumları dilerseniz web sitenizde yayımlayabilir veya silebilirsiniz.

 

Online Randevu Formu

Ziyaretçileriniz, web siteniz üzerinden online randevu talebinde bulunabilir, randevularınızı online yönetebilirsiniz.

 

Arkadaşıma Tavsiye Et, Paylaş Seçeneği

Arkadaşıma tavsiye et modülüyle sanal hastanenizi ziyaret edenler, dostlarıyla sitenizi veya ilgi duydukları bir konuyu dostlarıyla paylaşabilmektedir.

 

Güvenlik Sertifikası

Web sitenize isterseniz 256 Bit güvenlik sertifikası kurdurabilirsiniz, 256 bit güvenlik sertifikası ile bilgi transferi güvenli şekilde yapılabilir, ayrıca arama motorları web sitenize daha ayrı bir özen gösterir.